Привітання на телефон

Оригінальна пісня у подарунок на мобільний телефон

Онлайн заказ

Тепер записане у нас голосове привітання, пісня чи музична листівка, буде відправлена близькій людині в потрібну вам дату та час!

Ми допоможемо подарувати будь-яку пісню!

Багато сайтів пропонують стандартний набір готових листівок, ми ж озвучимо і відправимо Ваше власне привітання із зазначенням імені та теплих побажань, адресованих безпосередньо Вашій коханій людині!

Найкращий сюрприз, який залишається в пам’яті, завжди несподіваний! Посмішка на обличчі близької людини відображає Ваші ніжні почуття. Знайомий голос та особливі слова вражають та дарують море радості Вашій другій половинці.

Іменна Музична листівка «З Днем Народження» стане хітом урочистості і надзвичайно здивує іменинника! А головне, Ваш подарунок буде доставлений точно вчасно! Жодна відстань не стане перешкодою для вишуканого музичного вітання.

Такий подарунок – чудова альтернатива простому дзвінку, оскільки не потрібно довго підбирати побажання, а цінність улюбленої пісні важко переоцінити. Поздоровити винуватця урочистості можна у будь-який час доби!

Послухайте аудіопрезентацію послуги та у Вас не виникне сумнівів – це те, що потрібно!

Пісня буде доставлена у вигляді вхідного дзвінка. Послуга доступна для всіх операторів України, ближнього та далекого зарубіжжя (крім РФ та РБ).

Для замовлення послуги зателефонуйте нам або напишіть в Telegram у робочий час (10:00 – 20:00) за телефоном:

+38 097 092-23-92 (Telegram),

або зробіть замовлення онлайн

Онлайн замовлення

Вартість дзвінка в межах України – 150 грн (до 5 хвилин).
Вартість дзвінка за кордон – 300 грн (до 5 хвилин).
Текст привітання та пісню називає замовник

Зі студією творчих подарунків “BK Present”
доставка приємних емоцій та гарного настрою доступна кожному!

Поздравление на телефон