Безкоштовна музика для Youtube

Багато стикаються з проблемою при створенні відео рекламного характеру, слайд-шоу, весільного відео або будь-якого іншого, що найпопулярніший сервіс відеохостингу YouTube блокує відео через порушення авторських прав.

Є 2 способи вирішити цю проблему:

  1. Замовити авторську музику для Вашого завдання. Вартість такої роботи визначається для кожного проекту індивідуально, залежно від складності поставленого завдання.
  2. Використовувати музику із безкоштовною ліцензією Creative Commons. Це абсолютно безкоштовний спосіб, недолік якого полягає в тому, що Ви вибираєте музичні треки тільки серед запропонованих безкоштовно, а їх значно менше, ніж музики, доступної для скачування в інтернеті.

Увага! У цій статті ми розглядаємо варіанти з ліцензією, яка дозволяє комерційне використання! Використовуючи цю музику, Ви зможете “монетизувати” Ваші відео на youtube.

Ось деякі джерела музики з безкоштовною ліцензією, які ми рекомендуємо:

Фонотека YouTube

Всю музику, яку Ви завантажуєте тут, можна використовувати у своїх відеороликах, однак музика, позначена значком  вимагає вказівки авторства.

SoundCloud

Сайт із величезною кількістю музики з безкоштовною ліцензією. На цьому ресурсі не вся музика доступна для комерційного використання, а також вся музика доступна для скачування. Нижче наведено дії, необхідні для пошуку треків.

  1. У пошуковий рядок пишете Creative Commons і ключове слово (англійською мовою), наприклад “Creative Commons pop” (поп-музика) “Creative Commons spain” (іспанська музика) або будь-яке інше. Натискаєте клавішу Enter.
  2. Зліва вибираєте Tracks (за замовчуванням відображаються у пошуку і треки і виконавці з ключовим словом, яке Ви написали).
  3. Нижче відкриється Filter Results, де Ви натискаєте To listen to, де вибираєте To modify commercially (тип ліцензії). Справа відкриються треки, доступні для комерційного використання.
  4. Після вибору композиції натисніть на More, у списку, що випав, на Download. Не всі треки доступні для скачування, якщо трек не доступний, вибір Download не відображатиметься!

Увага! “Підводний камінь”. Навіть завантаживши трек із ліцензією Creative Commons на сайті soundcloud, youtube може заблокувати його. Однак це можна оскаржити на своєму каналі youtube (розгляд суперечки займає 1 місяць).