Пісня у подарунок – твій власний хіт!

Будьте оригінальними, даруйте авторські подарунки, створені власним голосом, неповторними почуттями, унікальними історіями з вашого життя. Студія звукозапису та творчих подарунків «BK Present» пропонує послуги написання пісень від найкращих поетів та композиторів. Подарунок, що найбільше запам’ятовується, зворушує серця близьких – це пісня, виконана вами, про них самих.

  • Подарунок для нареченого від нареченої – пісня, яка розповідає історію вашого кохання. Музичне оформлення, яке стане родзинкою урочистої події, і рік у рік радуватиме не лише вас двох.
  • Подарунок для нареченої від нареченого – музична історія ваших глибоких та трепетних почуттів. Кожна наречена із завмиранням серця слухає слова про кохання від свого коханого у День Весілля.
  • Музичний подарунок батькам – слова подяки, складені та оформлені таким чином, що ваші рідні не залишаться байдужими.
  • Пісня на весілля сестрі або братові – історія вашого дитинства, теплих та дружніх взаємин. Нагадайте своїм рідним про казкові моменти їхньої юності та закоханості.
  • Пісня подарунок від подруг та друзів – творчий, молодіжний та креативний подарунок. Така вітальна пісня виглядатиме оригінально не лише на Весіллі, а й на Дівич-вечорі/Хлопчишнику.

А також, ми пропонуємо будь-які види створення пісень-подарунків «під ключ» до Дня Народження, 8 Березня. Зробіть пропозицію руки та серця у День Усіх Закоханих гарною піснею!

Лучший подарок

Чи не впевнені, що добре співаєте? Сумніваєтесь у звучанні власного голосу? Ми гарантуємо, що після роботи наших звукорежисерів, професійної обробки вокалу, ваш голос звучатиме яскраво та насичено!

Заспівай свій Весільний Хіт і прокинься знаменитим вже завтра!

smile3

Що подарувати хлопцеві чи дівчині? Пісню!

Запитаєш чому? Натисни і дізнаєшся! 😉