Ласкаво просимо!

Подаруйте пісню на День Народження, Весілля, будь-яке свято! Це оригінальний, творчий, неординарний подарунок, який запам’ятається надовго! Якщо Ви думаєте, що погано співаєте, у Вас немає слуху чи голосу, не соромтеся, у нас із Вами все вийде. Ми вміємо приємно дивувати! Ми маємо великий досвід роботи як з різними професійними виконавцями у всіх жанрах, так і з людьми, які співали у нас вперше в житті.

Ми виконуємо роботу під ключ: створення унікального тексту або музики (якщо потрібно), запис, обробка, зведення, мастеринг.

Ви можете заспівати самі, а також замовити пісню, корпоративний гімн, аудіовітання голосами професійних виконавців, вокалістів з великим досвідом роботи на сцені та в студії. Тут Ви можете ознайомитись з прикладами робіт, та вибрати голос, який Вам здасться найбільш підходящим для Вашого завдання.

Приклади наших робітМы растем и развиваемся с каждым новым заказом, и уже Ваша песня будет звучать гораздо лучше!

90% наших клієнтів наполягали на повній відсутності в них слуху й голосу. Що зрештою?

Слухайте самі!
ДО

 

ПІСЛЯ

Відгуки

  • «Честно говоря никогда не признавалась своему парню, что люблю петь… Такого подарка он от меня не ожидал! Это было чудесно! Он даже прослезился! Спасибо вам огромное!»
    Елена Слабченко
  • «Спасибо Вам огромное! Мой молодой человек был восхищен! Теперь всем рассказывает какой я ему сделала подарок, безумно приятно! :)»
    Вероника Адаменко
  • «Я не ожидала такого подарка! И гости были поражены! Еле сдержала слезы, это было так трогательно! Вы занимаетесь прекрасным делом — дарите людям счастье! Спасибо Вам!»
    Наталья Спинжа
cog

Послуги та ціни

Дорогі друзі, зверніть увагу, що ціни вказані у разі якщо співаєте Ви чи хтось із Ваших друзів. Якщо Ви доручаєте заспівати пісню нашим вокалістам, до суми кожного пакету потрібно додати гонорар вокаліста. Ми працюємо з багатьма вокалістами різних стилів та напрямків (естрадний вокал, народний вокал, академічний вокал, рок-вокал, бардівський стиль). Серед них є більш відомі артисти, а є менш відомі, але нічим не поступаються “зіркам”, що вже зарекомендували себе. Звісно, ​​ціни для кожного артиста відрізняються. Тут Ви можете прослухати кожного та вибрати того артиста (або кількох артистів), голоси яких Ви хочете чути у своїй пісні. Якщо Ви сумніваєтеся, зателефонуйте, і ми допоможемо вибрати голос, виходячи з Вашого бюджету та поставленого завдання.

Увага! Якщо у зв’язку з військовими діями або з будь-яких інших причин Ви не можете прийти до нас в студію, ми працюємо дистанційно. Ви можете заспівати не виходячи з дому на мобільний телефон, і надіслати нам запис для обробки та зведення. За допомогою наших фахівців це буде не складно. Ось приклад пісні, записаної дистанційно (на мобільний телефон):


Також ви завжди можете замовити виконання голосами професійних вокалістів.