Творчий факультет

Творчий факультет

Математика для малюків

Ваші діти будуть грати, малювати, співати, танцювати і взагалі займатися різними цікавими справами, пізнаючи світ цифр і і знаків, осягаючи закони математики і логіки.

Вокал

Уроки вокалу для дітей від 3 років. Ігрові форми, постановка дихання і розучування улюблених пісень. Участь в конкурсах і концертах як в Харкові, так і в інших містах і країнах.

Гітара

Хочете, щоб Ваша дитина стала душею компанії? Оволодівши мистецтвом гри на гітарі, співом пісень під гітару, він стане душею будь-якої компанії в школі і далі по життю!

Фортепіано

Фортепіано - один з найбільш затребуваних музичних інструментів у світі. Дайте Вашій дитині відчути всю міць інструменту з більш ніж трьохсотрічної історією. "Що там складного - грати на фортепіано?! 88 клавіш та 2 педалі, в потрібний час натискай потрібну" 🙂

Малювання

Зробити замальовку побаченого, намалювати смішний шарж або написати неймовірний морський пейзаж - все це стане нікчемною справою після уроків з нашими викладачами, які не просто профі, а справжні любителі живопису, і, без сумніву, дітей!